skip to Main Content

Prone Proje Yönetimi Sistemleri kendi alanında kapsamlı bir çözüm sağlayıcısıdır.

Powerproject(BIM), TILOS Doğrusal Planlama, CostOS, ISETIA, Primavera ve Project Tracker çözümlerinin yazılım satışlarını ve eğitimlerini vermektedir.

Gözat
Çözümlerimiz

Size uygun bir çözüm seçin. Emin değilseniz, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CostOS

CostOS

CostOS, projenin çeşitli aşamalardaki maliyetini tahmin etmek için kullanılabilecek, modern, yenilikçi bir maliyet tahmin çözümüdür

ISETIA

ISETIA

ISETIA bir ağ sisteminde web tabanlı çalışan programdır.

Primavera

Primavera

Primavera, kurumsal ölçekli proje yönetimi ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilmiş ve ilişkisel veri tabanları üzerinde çalışan bir üründür.

Powerproject

Powerproject

ASTA Powerproject proje, portföy, kaynak ve maliyet yönetimi yazılımı olarak dünya çapında faaliyet gösteren 1988 yılından itibaren mühendislik, enerji, elektrik, yapı, kamu sektörü gibi alanlarda 60,000’den fazla aktif kullanıcısı olan, İngiliz menşeili önde gelen uluslararası proje, portföy ve 4 Boyutlu BIM yazılım sistemidir.

TILOS

TILOS

TILOS, Otoyol – Demiryolu – Metro – Tünel – Köprü Boru Hattı – Altyapı – Elektrik Hattı projeleri için özel tasarlanmış proje yönetim çözümüdür.

Project Tracker

Project Tracker

Project Tracker, Windows tabanlı bir uygulamadır.Proje bilgilerini Primavera P6, Microsoft Project ve Powerproject programlarından içe aktararak S-Eğrileri oluşturur ve projenin ilerlemesini analiz etmek için kullanılır.

Hangi Çözümün Size Uygun Olduğundan Emin Değil misiniz?

Hangi çözümün sizin için en iyi olduğunu bulmak zorunda kalabilirsiniz. Endişelenmeyin, bize bir mesaj gönderin, seçmenize yardımcı olalım.

İletişim Desteği
Back To Top