skip to Main Content

Hakkımızda

Prone Proje Yönetimi; 2001 yılında Polonya’da kurulan ve dünya çapında proje yönetimi konusunda ilk 10 firma arasında gösterilen DAT Computer Concepts firmasının Türkiye’deki tek temsilcisidir. DAT CC proje yönetimi konusunda uzmanlaşmış ve kapsamlı hizmet sunan bir firmadır. Hedefimiz en iyi ve en uygun proje yönetimi yazılımlarını ve eğitimlerini sunmaktır. Proje yönetimim verimli bir şekilde yürütülmesi için projelerin her aşamasında sizi desteklemeye hazırız.

Firmamız PMI® tarafından “Registered Global Education Provider” unvanı ile akredite olmuş ve AACE (The Association for the Advanced of Cost Engineering) tarafından yetkilendirilmiştir. Kurumumuz yılların tecrübesine dayanan metodolojik ve uygulama deneyimine sahip, PSP (Project Scheduling Professional) ve EVP(Earned Value Professional) ve PMP(Project Management Professional) sertifikalarına sahip danışmanlarıyla sizlere hizmet vermektedir.

DAT Computer Concepts Türkiye’de 2010 yılında başlatmış olduğu Proje Yönetimi seminer ve sertifika programlarını kurumlara özel veya bireysel katılımlara açık olarak gerçekleştirmektedir.

Back To Top